Dzień 1 (sobota)

wpis w: 2005 - Lidzbark | 0

Ruszył nasz obóz w Lidzbarku. Oto krótka relacja z dzisiejszego dnia.

14:30 spotkanie organizacyjne

Przedstawiliśmy organizatorów, gości i instruktorów. Omówiliśmy regulamin obowiązujący podczas obozu. Uczestnicy otrzymali: śliniaki dla psów, koszulki, znaczki i identyfikatory.
dz1org

Od 16:00 do 17:30 odbyła się nauka pływania na plaży miejskiej którą prowadził Wojtek Rozwadowski. Niestety żadna z naszych pań nie wzięła w niej udziału bowiem uroda ratownika powodowała brak koncentracji.
dz1plyw

W tym samym czasie w naszej altance odbyło się pierwsze seminarium poświęcone dogoterapii prowadzone przez Hannę Wojciechowską – Cioć. Prowadząca posiada wielką wiedzę na ten temat, a także zdolność łatwego przekazywania jej innym. Dowiedzieliśmy się o niezbędnych cechach psa dogoterapeuty, ostrej selekcji kwalifikującej psy do takiej pracy i predyspozycjach poszczególnych ras.
dz1dog

O 18:45 rozpoczęła się parada uczestników obozu w ramach “Dni Lidzbarka”. Maszerowaliśmy pod eskortą Straży Pożarnej. Wzbudzaliśmy wielkie zainteresowanie.
dz1par
Parada zakończyła się na plaży miejskiej gdzie robiliśmy wspólne zdjęcia.

Wieczorem było pierwsze zapoznawcze ognisko. Śpiewom przy gitarze nie było końca. Nauczyliśmy się pierwszej zwrotki hymnu i Prezes rozpisał konkurs na następne.
dz1og1dz1og2

więcej w galerii>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *