Regulamin Warsztatów treningowych Radzyń 2008

wpis w: 2008 - Radzyń | 0

REGULAMIN WARSZTATÓW TRENINGOWYCH RADZYŃ 2008

 

  1. Regulamin obowiązuje na całej imprezie, odbywającej się w terminie 1-4 maja 2008 r. w miejscowości RADZYŃ, we wszystkich miejscach pobytu i ćwiczeń.
  2. Każdy uczestnik pokrywa wszystkie koszty związane ze swoim zakwaterowaniem i wyżywieniem. Termin wpłaty zaliczki do 10 III 2008 r. Ostateczny termin dokonania całej wpłaty do 31 III 2008 r., zwrot zaliczki następuje w razie rezygnacji do dnia 31 III 2008 r., rezygnacja w terminie późniejszym oznacza brak zwrotu. Niedokonanie całej wpłaty we wskazanym terminie oznacza rezygnację z imprezy, związaną z przepadkiem zaliczki, w miejsce zadeklarowanego uczestnika, wpisana zostanie następna osoba z listy.
  3. Pies biorący udział w imprezie musi mieć aktualne zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie i być zdrowy.
  4. Na terenie ośrodka i terenów, na których odbywają się ćwiczenia obowiązuje zakaz spuszczania psów ze smyczy, chyba że prowadzący zajęcia zadecyduje inaczej.
  5. Podczas imprezy obowiązuje zakaz stosowania przemocy wobec psów, w tym kolczatek, obroży elektrycznych, itp. Właściciel ma obowiązek takiego prowadzenia psa, aby nie wywołać konfliktu z innym zwierzęciem. Nie wolno głaskać i dokarmiać innych psów.
  6. Na terenie ośrodka i miejsc ćwiczeń obowiązuje bezwzględny nakaz sprzątania po swoich zwierzętach.
  7. Za wszelkie szkody wyrządzone przez psa innym ludziom, psom lub w mieniu innych osób, odpowiada właściciel, dlatego zalecane jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia OC.
  8. Udział w zajęciach jest dobrowolny. Należy przestrzegać zasad ustalonych przez prowadzącego.
  9. Zgłoszenie na wyjazd oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *