Bosman jedzie dzisiaj do nowego domu

wpis w: Znalazły Dom | 0

 

DSC05753
Sekcja Psów WOPR Dąbrowa Górnicza znalazła dla Bosmana nowy dom u swoich przyjaciół Izy i Sławka. W dniu dzisiejszym Bosman opuści dom tymczasowy u Ani Amberowej i ruszy na Śląsk. Aniu, dzięki za te kilka tygodni wspaniałej opieki 🙂 Bosman zostanie adoptowany na umowie adopcyjnej Stowarzyszenia Terranova.

O Bosmanie pisaliśmy już w artykule Niufek szuka domu – kolejny 🙁
Psiak jest na prawdę fajny. Z suczkami bez problemu się dogada, na smyczy chodzi względnie grzecznie, nawet jak puszczę wszystkie psy, to na smyczy nie zaczepia ich specjalnie.

Z psami może być różnie, ale to chyba też zależy od psa. Moje się trochę jeżą na Bosmana, więc przyjaźni raczej z tego nie będzie ;). Bez smyczy nie słucha zbytnio, ale ciągle kręci się w pobliżu więc nie jest najgorzej ;).

Zna komendy siad, waruj, podaj łapę. Czasami na komendę siad zamiast siadać turla się, szczególnie gdy jest w zabawowym nastroju ;-). Bardzo lubi pływać. Aportuje, aczkolwiek nie lubi już oddawać zdobyczy, trochę przy tym potrafi warczeć, ale chyba wie, że się go nie boimy, więc po chwili warczenie ustaje, a on puszcza zdobycz. Nie lubi oddawać też swojego kocyka ;-).

Ma apetyt, jest radosny, dość żywiołowy i bardzo pcha się do domu.

Generalnie chce być tam gdzie człowiek.

Na koty nie zauważyłam strasznych reakcji. Czasem trochę pobiegnie za kotem, ale nie zauważyłam agresji. Jeden z moich kotów siedział Bosmanowi pod kojcem, a Bosman jedynie próbował go za wszelką powąchać.

DSC05734DSC05737

DSC05745DSC05750

DSC05752DSC05757

DSC05759DSC05741

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *