Zapraszamy na Piknik oddziału warszawskiego Związku Kynologicznego w Polsce

wpis w: Aktualności | 0
 
Będziemy obecni na pikniku oddziału warszawskiego Związku Kynologicznego w Polsce. W sobotę 30.09 na terenie Klubu Wiejskiego Wilczyniec, ul. Kościelna Droga 10 w Łomiankach.
 
Od godziny 14.00 serdecznie zapraszamy na stoisko🐾 Terranovy🐾 , na którym będziecie mogli zakupić koszulki, polary i inne gadżety dla ludzi i psów. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele statutowe Stowarzyszenia Terranova czyli nowofundlandy w potrzebie.
 
Ela Kusińska – Leontiew zaprosi na prezentację “Nowofundland – łagodny olbrzym”. O godzinie 16.30 opowie jak powstała Terranova, jak zaczynaliśmy , o pracy wodnej, o psach w potrzebie.
 
A później PIERWSZA POMOC. Gorąco zapraszamy na wykład prowadzony przez licencjonowanego ratownika. Odbędzie się pokaz reanimacji i resuscytacji. Nie może Was zabraknąć!
 
 
 
Potem BIESIADA do białeg rana 🙂
Jak zwykle będzie grill i ognisko, a w tle będzie sączyć się muzyka. I naszym oddziałowym zwyczajem tę BIESIADĘ zrobimy👉RAZEM👈 Liczymy na Was i na to, że przyniesiecie swoje popisowe dania przygotowane w domu. My zapewnimy stoły, kiełbasę, musztardę i ketchup, talerzyki, sztućce i kubeczki. Zabierzcie krzesełka turystyczne i dobre humory!
 
Poza obecnością Terranovy będzie można wziąć udział w rozmowie o kynologii z Małgosią Supronowicz i Tomaszem Borkowskim – znanymi i cenionymi kynologami i sędziami. (od godz. 17.00). 
 
Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak pięknie zaprezentować wasze psy na wystawie – zapraszamy na zajęcia handlingowe z Olą Kamieńską w godzinach 14.00-16.30. Do dyspozycji będą 3 grupy:
1. dla początkujących
2. zaawansowana
3. dla Młodych Prezenterów
Ilość miejsc ograniczona, zgłoszenia zawierające: telefon do właściciela/opiekuna oraz wybór grupy, proszę wysyłać na adres: byc_moze@poczta.onet.pl do 25 września.
 
ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *