Jak to z Marysią było?;-)

wpis w: Znalazły Dom | 0

DSC_5470Jak to z Marysią było każdy się zastanawia … Piękny niuf a właściwie Niufka ,została zgłoszona do adopcji.

DSC_5472Marysia ;)))

Historia smutna bo pies mieszkał w domu gdzie były inne psy ale nie był tak kochany. Mary bo tak się nazywała nie miała nawet swojej obroży a smycz była krótka i służyła za obroże i smycz jednocześnie.

Staranie o znalezieniu domu dla Mary rozpoczęła Agnieszka nasz spec od wynajdywania domów dla naszych podopiecznych.  Kiedy pojechała odebrać Mery (Marysie) właścicielka nawet się nie pożegnała z psem.

Dom został znaleziony u ludzi którzy maja już naszego jednego adoptowanego niufa . Pani Lidka mieszka w Konstancinie pod Warszawą .

Adopcja była obarczona jakim fatum na psujące się auta … Agnieszka ledwo dojechała do Częstochowy gdzie już czekał transport w postaci auta “Dłubałów” ale 70 kilometrów dalej  i to auto odmówiło posłuszeństwa. Trzeba było wracać do Częstochowy na Lawecie  po auto Agnieszki .  Asia Dłubała jechała w Aucie na leżąco na lawecie bo nie wolno przewozić ludzi , ale Pan był na tyle uprzejmy ze na wieść o naszym dobrym czynie zgodził się kiedy tylko Asia nie wychyli nosa z auta ..;-)

DSC_5473Czyż nie widać jaka jest szczęśliwa ;-))

DSC_5476DSC_5481Nowi Właściciele;-)))

Spotkaliśmy się po drodze jakieś 160 km od Warszawy gdzie Marysia przywitała nas radością i chyba wdzięcznością zabraliśmy ja z tego domu . Dzielnie zniosła kolejna podróż nieznanym samochodem . Tak wiec z przygodami ale szczęśliwie zakończonymi bez start w ludziach ale strata w samochodach (złośliwość rzeczy martwych) zakończył się sukcesem nasz kolejna Adopcja …..

Podziękowanie dla Agnieszki Wróblewskiej ,Joanny i Arka Dłubałów i Pani Lidki która zapewniła dom Marysi ….

Irenka Kamińska z racji ze mieszka blisko postara się odwiedzić Marysie – może dowiemy się ja znosi nowe otoczenie ?

 

pozdrawiam

Kublikowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *