Cykliczne spotkanie PT

wpis w: PT - Posłuszeństwo | 0

image_002
W podzięce dla Magdy która dokonała dzieła zwanego „mobilizacją”

No to teraz już normalnie jak to w niedzielę było? Zwyczajnie, jak to pod rygorem „Rudej”, zajęcia o mały włos nie rozpoczęły się bez biorących w nich udział załóg przewodnik – pies, ponieważ przyjechała wypoczęta po tygodniu pracy, przelocie „autostradą” Poznań – Warszawa, a my przecież ciężko ćwiczyliśmy w sobotę nad wodą.

image_030

Taki brak wyrozumiałości ze strony trenera, został przyćmiony niespodzianką jaką przywiozła z domu. Pozwoliwszy Michałowi wagarować, a ten w ramach wdzięczności i w pokorze prowadził zajęcia w trybie indywidualnym, porywając kolejne niufy na stronę i tłumacząc im różne rzeczy, których niestety nie słyszeliśmy. Zapewne takie porady, wraz z nutką „korekty” przydały by się również innym, lecz czas płynął nieubłaganie i nie wszystkim mógł go poświęcić. Możemy mieć tylko nadzieję że Michał dostanie jeszcze „delegację”.

Brązowo - czarny zestaw treningowy

Jacentego obdarowano „Lwiątkiem” z którym, zaprzyjaźniał się przecież w sobotę, Ruda dobrała sobie partnerkę pod kolor, Gosia z zestawem brązowo – czarnym, „Tutaki” w komplecie, „Leonki”, Ania, Krzysiek … wszyscy uczciwie pracowali z niufami przez tę okrągłą godzinkę, zwłaszcza jednoosobowa grupa wsparcia.

Jednoosobowa grupa wsparcia
Znalazł się również czas na pogawędkę przy samochodach – ale tematykę pozostawię w tajemnicy :).

Ustalono terminy kolejnych 2 spotkać (jedno jest wyjazdowe – „ Majówka – Borki” drugie zaś na 15-05-2011).

W przypadku dodatkowych pytania o termin zapraszamy na forum.

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.