50 lecie WOPR

wpis w: Zaproszenia | 0

{phocagallery view=category|categoryid=102|imageid=2867|displayname=0|overlib=1|float=left} 11 kwietnia 2012 w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczystość uświetniająca obchody 50 – lecia WOPRu. Nasze Stowarzyszenie otrzymało Zaproszenie do wzięcia udziału w Obchodach Jubileuszu.

Jak wiecie nasza współpraca jest w wielu częściach Polski jest bardzo ze sobą powiązana: Olsztyn, Katowice, Warszawa etc. tym bardziej czujemy się zaszczyceni tym Zaproszeniem.

Były wielkie mowy, były i wielkie ordery i medale i był hymn – nawet nasz Coffe śpiewał 🙂

Przypomniały mi się czasu akademii w szkole, kiedy wszystko było na baczność.

Na terenie wystawiony najnowszy sprzęt ratowniczy, który pokazuje iż nie odstajemy od Świata a czasami jesteśmy lepsi. Przynależność do Światowych oragnizacji ratowniczych to potwierdza. Wielkie uznanie zebrał Prezes organizacji Rosyjskiej w pięknym mundurze.

Gościem Honorowym był Pan Wojciech Płucienniczak, który opowiadał jak powstała ta organizacja i jakie anegdoty się z tym wiązały.

Nasze dwa psy – bo byliśmy z Blue i Caffe jak zwykle zrobiły furore. Oficjalnie ubrane godnie reprezentowały nasze Stowarzyszenie.

Kolejka do Prezesa Telaka po części oficjalnej był długa i bardzo miła .Wśród prezentów jak widzieliśmy było dużo listów gratulacyjnych, które są umieszczone na stronie Wopru.

Stowarzyszenie Terranova przygotowało rekami Oli Tutak 😉 piękny puchar wraz z tabliczką gratulacyjną. Prezes był bardzo zaskoczony i zadowolony sam na zwierzaka w domu wprawdzie nie kota ale jest całym sercem z nami.

Otrzymaliśmy pamiątkowy Album wydany przez Pana Jerzego Burskiego, gdzie wraz z prezesem złożyli nam swoje wpisy. W albumie jest i akcent naszych milusińskich.

A na wasze ręce skladamy wam gratulacje od Prezesa WOPRu oraz uznanie za Wasza pracę na rzecz Ratownictwa.

Nasze zdjęcie znajduje się na ofisjalniej stronie WOPR‘u.

 

I my tam bylismy ….
miód i ..soczek piliśmy 🙂

Agnieszka i Tomek Kublik

 

Słowo Prezesa

Słowo Prezydenta

Ulotka 50 lat WOPRu (awers, rewers)

Wpis

{phocagallery view=category|categoryid=102|limitstart=0|limitcount=0}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *