Nufi w akcji

wpis w: PP - Praca pociągowa | 0

Przy okazji naszych tegorocznych, mocno opóźnionych wakacji, które dzięki wspaniałemu towarzystwu naszych „psich przyjaciół” (Oli z Markiem, Jagody z Jurkiem – tych jeszcze nie znacie, ale to się na pewno wkrótce zmieni i Doroty z Łukaszem) oraz wspaniałej wręcz letniej pogodzie okazały się fantastyczne, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że w nowofundlandzie przez całe jego życie drzemią niespożyte zasoby chęci do pracy a jedyne co człowiek musi zrobić to jakoś się do nich dobrać. Mianowicie Nufi nas ponownie zaskoczyła.

Nie dość, że w siódmej wiośnie swojego życia polubiła pracę w wodzie do tego stopnia, że na tegorocznym obozie uzyskała certyfikat po, mimo, że wcześniej nie pałała zbytnią miłością do kąpieli ni szaleństw w wodzie to teraz z równym zapałem zaczęła ciągnąć wózek, chociaż nigdy tego wcześniej nie robiła. Po prostu pies odkrył chyba, że fajnie jest czasem sobie popracować, wszyscy się cieszą, dają nagrody a ukochany Pan głaszcze ile się tylko zapragnie, a na dodatek można światu pokazać, że wiek to żadna bariera, że młodsi wcale nie muszą być lepsi.

 

 

 

Złożenie wózka wcale nie było takie proste

 

 

Ale się uporaliśmy

 

 

Kwiatek wcale nie był taki ciężki, ale trzeba było pociagnąć go pod górkę

 

 

Ale fajnie było

 

 

Kochani pracujcie ze swoimi psami może też odkryjecie w nich nową i nieoczekiwana pasję, wiecie, jaka to radocha i satysfakcja!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.