Niufowy Dzień Dziecka

wpis w: Dogoterapia | 0

1 czerwca 2008r. wspólnie z łódzkimi oddziałami sieci sklepów zoologicznych Zoo-Natura zorganizowaliśmy akcję wspierającą nasze przytulisko dla psów! Nie była to pierwsza akcja z udziałem ZOO Natury. Od jakiegoś czasu w łódzkich oddziałach tego sklepu prowadzona jest zbiórka na rzecz naszego przytuliska. ZOO Natura przekazała nam już cały samochód zebranych u siebie produktów dla naszych psiaków, które to Przemek Janecki zawiózł do pani Ewy. Jednak tym razem poszliśmy o krok dalej.

Wspólnie z Tomaszem Zającem i Piotrem Szczodrowskim, kierownikami łódzkich oddziałów ZOO Natury i Sławomirem Pujanem, pracownikiem tego sklepu, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę połączoną z Dniem Dziecka. Po omówieniu wszystkich szczegółów przystąpiliśmy do działania. Organizacją samej imprezy zajęła się ZOO Natura, naszym zadaniem było zorganizowanie psów, ludzi chętnych do pomocy oraz przyjazd i zabawianie dzieciaków.

1 czerwca

Po stawieniu się na miejscu zbiórki zostajemy mile zaskoczeni, otrzymując od Zoo-Natury reklamówki (to trochę za skromnie powiedziane, bo paczki były naprawdę imponujące) z gratisami dla naszych psiaków biorących udział w imprezie. O nas, ludziach, ZOO Natura również pamiętała, fundując nam obiady w trakcie trwania imprezy.

Po podzieleniu się na dwie grupy rozjeżdżamy się na miejsca akcji.

Akcja odbywała się jednocześnie w dwóch oddziałach ZOO Natury.

C.H. PASAŻ ŁÓDZKI

(HIPERMARKET GEANT)

Ul. Jana Pawła II 30

i

C.H. TULIPAN

ul. Piłsudskiego 94 

Impreza przebiegała fantastycznie, były zabawy, konkursy dla dzieci, baseny, w których nasze psy mogły się ochłodzić i tym samym sprawić wielką frajdę patrzącym na to dzieciakom, ale przede wszystkim towarzyszyła temu wszystkiemu świetna atmosfera, co zresztą widać na zdjęciach. Wszyscy bawili się przednio.

23

Gdy my zabawialiśmy dzieci i opowiadaliśmy ludziom o wspaniałej rasie, jaką jest nowofundland, w sklepach ZOO Natury prowadzona była zbiórka na rzecz naszego przytuliska. Każdy kto kupił jakąś rzecz dla psiaków mieszkających u pani Ewy, otrzymywał 15% rabatu na pozostałe zakupy w ZOO Naturze. Udało się zebrać dużą ilość jedzenia, witamin i innych smakołyków oraz obroże, które eliminują i odstraszają kleszcze i pchły. Wszystkie zebrane produkty zostały nam przekazane przez ZOO Naturę, za co serdecznie dziękujemy!

Podziękowania!

Serdecznie dziękujemy całej firmie ZOO Natura

za zorganizowanie imprezy, fantastyczne przyjęcie i opiekę na miejscu oraz za przekazanie nam zebranych rzeczy.

To naprawdę jeden z nielicznych sklepów, któremu nie jest obojętny los skrzywdzonych zwierząt,

co wielokrotnie udowadniały łódzkie oddziały wspierając nasze przytulisko, łódzkie schronisko i prowadząc akcje adopcyjne w swoich sklepach!

Serdecznie dziękujemy wszystkim miłośnikom nowofundlandów, którzy włączyli się w organizacje imprezy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyjechały na Niufowy Dzień Dziecka, żeby wesprzeć naszą akcję!

No i oczywiście dziękujemy naszym wspaniałym Niufom i Labkom za to, że dały rade mimo niemiłosiernego upału i dzielnie się spisały!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, filmików i przeczytania artykułu opisującego naszą akcję, który ukazał się na portalu wiadomości24.pl

Pozdrawiamy

Jacek Dębski i Zofia Zgierska

 

ZDJĘCIA Z IMPREZY – przepraszamy linki zostały wyłączone przez autora publikacji 

ARTYKUŁ 

KONKURS „Narysuj Nowofundlanda” – przepraszamy linki zostały wyłączone przez autora publikacji

FILMIK 1 – przepraszamy linki zostały wyłączone przez autora publikacji

FILMIK 2 – przepraszamy linki zostały wyłączone przez autora publikacji

FILMIK 3 – przepraszamy linki zostały wyłączone przez autora publikacji

FILMIK 4 – przepraszamy linki zostały wyłączone przez autora publikacji

FILMIK 5 – przepraszamy linki zostały wyłączone przez autora publikacji

FILMIK 6 – przepraszamy linki zostały wyłączone przez autora publikacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *