CEZARY I PUSIA SA JUŻ U EWY

wpis w: Znalazły Dom | 0

Dobra wiadomość: Pusia i Cezary znalazły szczęśliwą przystań u nieocenionej naszej Ewy.

 

W niedzielę rano (28.05. br) psy przyjechały z Gdyni razem z Anią (która interesuje się też i innymi psowatymi, a mianowicie nietoperzami!) i Sławkiem – Ludźmi Wielkiego Serca, u których znalazły chwilową, ale jakże serdeczną przystań (trzy niufy mieszkały na 30-kilku metrach!). Kolejnym heroicznym wyczynem Ani i Sławka było zapakowanie trzech psów (Pusia, Cezary + ich Niuf) do fiata cinquecento, ale dało radę!

Oba psy są w miarę dobrej formie. Charakterologicznie typowe niufowe ciapy – choć Cezary umie się znaleźć jak facet. Ufne, pogodne, łaszące się, trochę wystraszone. Trudno im się dziwić, skoro po 9 latach ktoś pozbył się ich jak przysłowiowego psa. Otrzymały duży tymczasowy boks i dużo Ewy serca.

Oczywiście niufy powinny trafić do veta, aby ocenić ponownie ich stan, Cezar pije bardzo dużo wody, trzeba wykluczyć cukrzycę.

Zwyczajowo, jeśli u Ewy pojawią się Ania i Tomek od Szamana oraz Magda, pada jak diabli i z czesania psów wyszły nici…

Przy okazji apel: u Ewy jest kilkanaście psów, w tym trzy i pół niufa (jako pół liczymy Kiri). Potrzebują wszystkiego, a najbardziej starych kocy i kołder. Jeśli ktoś ma, prosimy o sygnał. Psy nie pogardza też karmą i wszystkim innym.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim Ludziom Dobrej Woli i Wielkiego Serca, że umieli po prostu zachować się jak ludzie i pomogli i tym razem Pusi i Cezaremu (dzięki za pieniądze, informacje, przechowanie i transport!). Jesteście Wielcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.