Wyniki certyfikacji 5-6.08.2006

wpis w: 2006 - Lidzbark, certyfikacje PW | 0

Wyniki certyfikacji w trakcie obozu w Lidzbarku

KLASA SZCZENIĄT

UPRAGNIONY URWIS Kudłaty Diabeł z Jackiem Załuczkowskim – 100 pkt

UBA BUBA Kudłaty Diabeł z przewodnikiem Danutą Rozwadowską – 99 pkt

DETWEESTER z przewodnikiem Piotrem Wesołowskim – 98 pkt

UMBRIAGA GNA Kudłaty Diabeł z przewodnikiem Agatą Woźniak – 97 pkt

UPADŁY ANIOŁ Kudłaty Diabeł z przewodnikiem Dominiką Gruner – 85,5 pkt

 

DELPHINA z Ogrodów Ateny z przewodnikiem Danutą Rozwadowską – nieklasyfikowany

DEMETER z Ogrodów Ateny z przewodnikiem Danutą Rozwadowską – nieklasyfikowany

 

KLASA MŁODZIEŻY

LAND MASTER Waterfall z przewodnikiem Arkadiuszem Baranowskim – 99 pkt

SANDA z przewodnikiem Ryszardem Kamińskim – 95 pkt

TEQUILA z przewodnikiem Arkadiuszem Dłubałą – 88,5 pkt

FILS DE LA MER Wichrowe Łąki z przewodnikiem Mają Kowalską – 84,5 pkt

 

CORTEZ z przewodnikiem Zofią Zgierską – nieklasyfikowany

 

I KLASA

ASPER van Goltrnoord z przewodnikiem Lien Moyes – 100 pkt

BONA DEA Galena z przewodnikiem Leszkiem Siemińskim – 98 pkt

NIUFI z przewodnikiem Sławomirem Marcinkowskim – 98 pkt

TESSA z przewodnikiem Davidem Dessaint – 98 pkt

Norkros BLUE CAFE z przewodnikiem Tomaszem Kublikiem – 97 pkt

BILA BAXA z Ogrodów Ateny z przewodnikiem Wojciechem Rozwadowskim – 97 pkt

RICA RANDLE vom Widdersorf z przewodnikiem Daisy Desoubry – 97 pkt

XBALOO z przewodnikiem Daisy Desoubry – 96 pkt

MAJA Amberschell z przewodnikiem Niną Bajerską – 91 pkt

CEZAR z przewodnikiem Agnieszką Stachowiak – 91 pkt

DELICIOUS MOCCA Królowej Mórz z przewodnikiem Magdaleną Sztuką-Wiśniewską – 89 pkt

TOUR LA CROIX Złota Wolność z przewodnikiem Pawłem Witkiem – 89 pkt

ABIGAIL Puchate Misie z przewodnikiem Agnieszką Palus-Wróblewską – 88,5 pkt

MERLIN z Przystani Wodniackiej z przewodnikiem Moniką Janecką – 70 pkt

 

ALBERT Adriatic z przewodnikiem Michałem Grześkowiakiem – nieklasyfikowany

CARMEN z Ogrodów Ateny z przewodnikiem Beatą Kemesies – nieklasyfikowany

BIGGER z przewodnikiem Katarzyną Stawską – nieklasyfikowany

FEARLESS Bear’s Elmoaxis z przewodnikiem Davidem Dessaint – nieklasyfikowany

EMPRESS MELODY z przewodnikiem Małgorzatą Grabką – nieklasyfikowany

HUGO przewodnikiem Agnieszką Lament – nieklasyfikowany

KARIMA z Kąpieliska Marzeny z przewodnikiem Magdaleną Sztuką-Wiśniewską – nieklasyfikowany

SZAMAN Strzemeska Struga z przewodnikiem Tomaszem Szymanowskim – nieklasyfikowany

Rasbors CHANCE OF LIFE TIME z przewodnikiem Nico Knapen – nieklasyfikowany

 

 

II KLASA

XBALOO z przewodnikiem Daisy Desoubry – 96 pkt

KODA z przewodnikiem Dorotą Baranowską – 94 pkt

RICA RANDLE vom Widdersdorf z przewodnikiem Daisy Desoubry – 92 pkt

TESSA z przewodnikiem Davidem Dessaint – 91 pkt

HUGO Amberschell z przewodnikiem Magdaleną Szewczyk-Dzido – 89 pkt

HARBOU Master’s Braveheart z przewodnikiem Koenem Vanlanduyt – 72 pkt

 

BILA BAXA z Ogrodów Ateny z przewodnikiem Wojciechem Rozwadowskim – nieklasyfikowany

HARBOUR Master’s Be So Sweet z przewodnikiem Koenem Vanlanduyt – nieklasyfikowany

SHAGALA Szara Strefa z przewodnikiem Agatą Woźniak – nieklasyfikowany

ASPER van Goltrnoord z przewodnikiem Lien Moyes – nieklasyfikowany

 

III KLASA

HARBOUR Master’s Braveheart z przewodnikiem Koenem Vanlanduyt – 98 pkt

 

 

KLASA WETERANÓW

Avalon CANDLE IN THE DARKNESS z przewodnikiem Markiem Tutakiem – 96 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *