Regulamin Warsztatów Psów Ratowniczych na Wodach Morskich Gdynia 2008

wpis w: 2008 - Gdynia, Galeria | 0

REGULAMIN WARSZTATÓW TRENINGOWYCH GDYNIA 2008

Regulamin obowiązuje na całej imprezie, odbywającej się w terminie 22-25 maja 2008 r. w miejscowości Gdynia, we wszystkich miejscach pobytu i ćwiczeń.

 

  1. Każdy uczestnik pokrywa wszystkie koszty związane ze swoim zakwaterowaniem i wyżywieniem. Termin wpłaty zaliczki do 30 III 2008 r. Ostateczny termin dokonania całej wpłaty do 30 IV 2008 r., zwrot zaliczki następuje w razie rezygnacji do dnia 30 IV 2008 r., rezygnacja w terminie późniejszym oznacza brak zwrotu. Niedokonanie całej wpłaty we wskazanym terminie oznacza rezygnację z imprezy, związaną z przepadkiem zaliczki, w miejsce zadeklarowanego uczestnika, wpisana zostanie następna osoba z listy.
  2. Pies biorący udział w imprezie musi mieć aktualne zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie i być zdrowy.
  3. Na terenie ośrodka i terenów, na których odbywają się ćwiczenia obowiązuje zakaz spuszczania psów ze smyczy, chyba że prowadzący zajęcia zadecyduje inaczej.
  4. Podczas imprezy obowiązuje zakaz stosowania przemocy wobec psów, w tym kolczatek, obroży elektrycznych, itp. Właściciel ma obowiązek takiego prowadzenia psa, aby nie wywołać konfliktu z innym zwierzęciem. Nie wolno głaskać i dokarmiać innych psów.
  5. Na terenie ośrodka i miejsc ćwiczeń obowiązuje bezwzględny nakaz sprzątania po swoich zwierzętach.
  6. Za wszelkie szkody wyrządzone przez psa innym ludziom, psom lub w mieniu innych osób, odpowiada właściciel, dlatego zalecane jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia OC.
  7. Udział w zajęciach jest dobrowolny. Należy przestrzegać zasad ustalonych przez prowadzącego.

 

Zgłoszenie na wyjazd oznacza akceptację powyższego regulaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *