PSY KTÓRE UZYSKAŁY CERTYFIKATY PRACY WODNEJ WEDŁUG REGULAMINU I ZASAD STOWARZYSZENIA TERRANOVA

KLASA SZCZENIĄT
1 1 UPRAGNIONY URWIS Kudłaty Diabeł 100
2 2 Danu Avalon Polonia 100
3 3 Dacja Avalon Polonia 100
4 4 Timberland Booster 100
5 5 Norkos ONLY ONE 100
6 6 Norkros REMEMBER ME WITH LOVE 100
7 7 Norkros HARMONY TOUCH OF NATURE 99
8 8 UBA BUBA Kudłaty Diabeł 99
9 9 Malibu YARA FOR ROMANSHOF 99
10 10 LAND MASTER Waterfall 98
11 11 DETWEESTER Z Ogrodów Ateny 98
12 12 AKSEL Gród Molosów 98
13 13 Orka 98
14 14 NUKA Quaesitus 98
15 15 UMBRIAGA GNA Kudłaty Diabeł 97
16 16 Marche Kajolandia 97
17 17 XANDO von Allgauer Bear 97
18 18 NORKROS (FCl) Leia Amidala 96
19 19 Tycia Trójka z Krainy Tyci 94
20 20 CHERRY CHERRY LADY AVANGLION 94
21 21 Norkros IRISH COFFEE 94
22 22 ALDO Kaźko Słupski 93
23 23 A SECRET WISH VON ROMANSHOF 90
24 24 GIVEN POWER Królowej Mórz 88
25 25 UPADŁY ANIOŁ Kudłaty Diabeł 85,5
26 26 Norkros Heros Of Grey Water 83
27 27 Norkros Knight Rider Jubel 83
28 28 ARES 80
29 29 DANTE OF THE LEO HILL 73
30 30 DENZEL Klejnot Kociewia 75
31 31 Navia Kwiat Morza 72,5
32 32 BLACK IMP CHARM CYPRESS 66
KLASA MŁODZIEŻY
33 1 LAND MASTER Waterfall 99
34 2 BALALAIKA VON ROMANSHOF 97
35 3 ZORBA Pod Gołum Niebem 96
36 4 SANDA 95
37 5 LUNA 95
38 6 DIUNA z Helmowego Jaru 92
39 7 FILOU 92
40 8 Nufidea BUICK’S BLACK VELVET 90
41 9 FABIOLA Eluteria 90
42 10 TEQUILA 88,5
43 11 ANGEL Kaźko Słupski 86
44 12 Given Power Królowej Mórz 86
45 13 LETS GO FORWARD DEL MOLINASCO 85
46 14 FILS DE LA MER Wichrowe Łąki 84,5
47 15 XANDO von Algauer Bar 83
48 16 ANGEL WITHOUT WINGS Randia Polonia FCI 82
49 17 DOUGLAS Klejnot Kociewia 80
50 18 Norkros MY NAME IS BOND 70,5
51 19 ALDO Kaźko Słupski 67
52 20 ZOOM  Pod Gołym Niebem 67
KLASA I
53 1 ASPER van Goltrnoord 100
54 2 TREY von Romanshof 100
55 3 Balou Fearless Bear’s Elmoaxis 99
56 4 KODA 98
57 5 Harbour Master’s ZION BEUTY 98
58 6 BONA DEA Galena 98
59 7 NIUFI 98
60 8 TESSA 98
61 9 BORA 98
62 10 AZJA z Helmowego Jaru 98
63 11 Norkros ELDIR INDAVOLL 98
64 12 Apolonia Bar 98
65 13 IMBIR Silver Princes 98
66 14 Klaudia von der Porta Nigra 98
67 15 NERO 98
68 16 BETA vom Haus Seiffert 98
69 17 Harbour Master’s BE SO SWEET 97
70 18 Norkros BLUE CAFE 97
71 19 BILLA BAXA z Ogrodów Ateny 97
72 20 RICA RANDLE vom Widdersorf 97
73 21 ARIEL Perfekt Partner 97
74 22 XBALOO 96
75 23 Waterfall Land Master 95
76 24 Skobjornen Noble Viki 95
77 25 Billie Jean 95
78 26 DANU Avalon Polonia FCI 95
79 27 ADRIATIC Perro Y Caballo 94
80 28 TEQUILA 94
81 29 LIVE 94
82 30 BAJKA Bursztyn z Podkarpacia 94
83 31 DIUNA z Helmowego Jaru 94
84 32 ISABEL z Niedźwiedziej Gawry 93
85 33 SZAMAN Strzemeska Struga 93
86 34 Norkros FIONA HIMALIA 93
87 35 Norkros (FCI) IRISH COFFEE 93
88 36 ATRA AZA DUET Wichrowe Łąki 92,5
89 37 Nufidea ABRACADABRA 92
90 38 Filou de la mare aux Jones 92
91 39 MAJA Amberschell 91
92 40 CEZAR 91
93 41 DAGUR DRAKAR Avalon Polonia 91
94 42 KAGURA von Romanshof 91
95 43 CYNAMON 91
96 44 VARIA von Romanshof 90
97 45 Fabia Chatka Zielarki 89
98 46 DELICIOUS MOCCA Królowej Mórz 89
99 47 TOUR LA CROIX Złota Wolność 89
100 48 COCO COBRANETTI 89
101 49 Major 89
102 50 ABIGAIL Puchate Misie 88,5
103 51 UPADŁY ANIOŁ Kudłaty Diabeł 88
104 52 FILS DE LA MER Wichrowe Łąki 88
105 53 GHOST Killing Machine 87,5
106 54 ABRA z Helmowego Jaru 87
107 55 Upragniony Urwis Kudłaty Diabeł 86,5
108 56 Harbour Master’s BRAVEHEART 86
109 57 UMBRIAGA GNA Kudłaty Diabeł 86
110 58 TYCIA TRÓJKA Z Krainy Tyci 85,5
111 59 VEGA Jabi 85
112 60 NORBON HILL BELL OLIVE NUARE 85
113 61 AQUI AMIRA Aman Varda 84,5
114 62 Uba Buba Kudłaty Diabeł 84
115 63 COLLETT z Potockiego Dworu 84
116 64 Szara Strefa SHAGALA 83
117 65 Carmen Z Ogrodów Ateny 83
118 66 Aldo Kaźko Słupski 83
119 67 BUNGEE z Zagrody Beaty 82
120 68 CLAUDIA Z HORY BLAWIK 82
121 69 ATMA Galena 81,5
122 70 BEAUFORT SEA Arkadia Polonia FCI 81
123 71 HIACYNTA z Helmoweho Jaru 81
124 72 Nufidea AMISTAT 80,5
125 73 WIKING LIVE Wichrowe Łaki 80
126 74 CHOCO 80
127 75 RONIA 79
128 76 Xando von Allgauer Bar 79
129 77 HUGO Amberschell 77,5
130 78 Norkros (FCI) LEIA AMIDALA 77,5
131 79 Nandobears FINE NINE 77
132 80 TERROR Z Krainy Tyci 75,5
133 81 Detweester Z Ogrodów Ateny 75
134 82 IOKA Canaria 74
135 83 Norkros Harmony touch of nature 74
136 84 Norkros LUKE SKYWALKER 73
137 85 MERLIN  Z Przystani Wodniackiej 70
138 86 HAKER – VIGOR TEAM 69
139 87 FLUFFY AVALANCHE EXCELLENT CHOICE 68
140 88 Nufidea BE JOY FOR BELLANOIR 67
141 89 Zorba Pod Gołym Niebem 66
142 90 Nufidea BUICK’S BLACK VELVET 66
143 91 LUNA 65
KLASA II
144 1 CYNAMON 99
145 2 FILOU de la Mare aux Jones 98
146 3 TREY von Romanshof 98
147 4 GHOST Killing Machine 98
148 5 VARIA von Romanshof 98
149 6 KLAUDIA von der Porta Nigra 97
150 7 Norkros (FCI) IRISH COFFEE 97
151 8 XBALOO 96
152 9 SHAGALA Szara Strefa 95
153 10 KODA 94
154 11 ABIGAIL Puchate Misie 93
155 12 RICA RANDLE vom Widdersdorf 92
156 13 TERROR Z Krainy Tyci 92
157 14 TESSA 91
158 15 Live 90
159 16 ISABEL z NIEDŹWIEDZIEJ GAWRY 90
160 17 Norkros (FCI) LEIA AMIDALA 90
161 18 HUGO Amberschell 89
162 19 BETA VOM HAUS SEIFFERT 88
163 20 Umbriaga Gna Kudłaty Diabeł 87
164 21 Nufidea BE JOY FOR BELLANOIR 87
165 22 Skobjornen Noble Viki 85
166 23 Nandobears FINE NINE 84
167 24 Waterfall LAND MASTER 84,5
168 25 BONA DEA Galena 83,5
169 26 BAJKA BURSZTYN spod Karpacia 83,5
170 27 Norkros BLUE CAFE 83
171 28 Billa Baxa Z Ogrodów Ateny 83
172 29 MAJOR 82
173 30 Norkros HARMONY TOUCH OF NATURE 79
174 31 Fils De La Mear Wichrowe Łąki 78
175 32 Nufidea ABRACADABRA 78
176 33 KAGURA von Romanshof 76,5
177 34 Nufidea BUICK’S BLACK VELVET 76
178 35 Nufidea AMISTAT 75
179 36 UBA BUBA Kudłaty Diabeł 72,5
180 37 MERLIN Z Przystani Wodniackiej 72,5
181 38 ATRA AZA DUET Wichrowe Łąki 72,5
182 39 HARBOUR Master’s Braveheart 72
183 40 GOIA HARBOUR MASTER ZION BEAUTY 72
184 41 Norkros LUKE SKYWALKER 72
185 42 DAGUR DRAKKAR Avalon Polonia FCI 71
186 43 CARMEN z Ogrodów Ateny 69
187 44 NERO 68
188 45 Szaman Strzemeska Struga 65
KLASA  III
189 1 Zion Beauty 100
190 2 XBALOO 100
191 3 UMBRIAGA GNA Kudłaty Diabeł 100
192 4 Tessa 100
193 5 RICA Randale von Widdersdorf 100
194 6 KLAUDIA von Portr Negra 100
195 7 TREY von Romanshof 100
196 8 LAND MASTER Waterfall 98
197 9 HARBOUR Master’s Braveheart 98
198 10 KODA 95
199 11 HUGO Amberschell 95
200 12 Nufidea BUICK IS BLACK VELVET 93
201 13 SHAGALA Szara Strefa 86
202 14 Nero 85,5
203 15 ATRA AZA DUET Wichrowe Łąki 82,5
204 16 Isabel Z Niedźwiedziej Gawry 77,5
205 17 Norkros (FCI) LEIA AMIDALA 75,5
206 18 Norkros (FCI) IRISH COFFEE 72
207 19 Nufidea BE JOY FOR BELLANOIR 69
208 20 Merlin Z Przystani Wodniackiej 67
KLASA IV
209 1 WATERFALL Landmaster 100
210 2 Metrostars Against The Wind 99
211 3 Szara Strefa Shagala 98
212 4 RICA Randale von Widdersdorf 98
213 5 Bearessence Byebyebeautiful 98
214 6 Norkros LEIA AMIDALA 95
215 7 Atra Aza Duet Wichrowe Łąki 92,5
216 8 Koda 92
217 9 Hugo Amberschell 84
218 10 Norkros IRISCH COFFEE 83
KLASA WETERANÓW
219 1 Tycia Futrzana Poducha 100
220 2 RICA RANDALE von Widdersdorf 98
221 3 KODA 98
222 4 Avalon CANDLE IN THE DARKNESS 96
223 5 Norkros BLACK DIGGER 96
224 6 NUFIDEA BUICK’S BLACK VELVET 95
225 7 Nufidea ABRACADABRA 93
226 8 Avalon CHARMING CHIMERA 92
227 9 Norkros (FCI) BLUE CAFE 85
228 10 HARMONY TOUCH OF NATURE 84
229 11 DAGUR DRAKKAR AVALON POLONIA 76
230 12 SKOGBJØRNEN’S NOBLE VIKI 66

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *