Tu znajdziesz informacje o nowofundlandach, które szukają domu.

wpis w: Adopcje | 0

Jeżeli jesteś zainteresowany/a adopcją nowofundlanda wypełnij poniższy formularz i prześlij go na adres: terranova.nowofundland@gmail.com. Zanim jednak zdecydujesz się na adopcję, zapoznaj się z Deklaracją Adopcji.
Formularz
“Jesteśmy dumnymi właścicielami niufów. Psiaki wiodą z nami szczęśliwe życie. Dbamy, aby ich futerka były wyczesane i lśniące, żeby dostawały odpowiednie jedzonko i witaminy, żeby miały co robić (w końcu to psy pracujące!). Bawimy się z nimi, miziamy, gdy trzeba wypłakujemy się w ich futra. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że muszą być blisko nas, że tylko wtedy czują się naprawdę szczęśliwe. Na ich widok ludzie uśmiechają się, podziwiają, a my pękamy z dumy. Niestety, nie wszystkie nowofundlandy mają tyle szczęścia. Zdarza się, że są one traktowane jak psy stróżujące, trzymane na łańcuchach albo zamknięte w kojcach, że są wyrzucane, oddawane do schroniska, kiedy z małej puchatej kuleczki wyrośnie wielki, śliniący się pies, że suki są traktowane jak maszyny do produkcji szczeniąt.”

Sekcja Pomocy została stworzona z myślą o takich właśnie psach. Wielu z nich pomogliśmy, wyciągnęliśmy, zabraliśmy, wykupiliśmy z rąk nieodpowiedzialnych ludzi i znaleźliśmy nowe domy. Ale nie łudźmy się, nie uratowaliśmy (i pewnie nie uratujemy) wszystkich. Wiele z nich czeka na naszą pomoc.

Jeżeli zobaczymy, przeczytamy, usłyszymy o jakimś nieszczęśliwcu, nie odwracajmy głowy!

Nie udawajmy, że ta sprawa nas nie dotyczy!

dyskusja naszej sekcji

Wpłaty dotyczące pomocy prosimy dokonywać na rachunek:

59 1090 1870 0000 0001 1540 5675

Stowarzyszenie TERRANOVA

ul. Czereśniowa 33

02-457 Warszawa

proszę umieszczać dopisek: “darowizna na cele statutowe – pomoc psom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.