Pierwsze polskie Nowofundlandy pracujące na kąpieliskach

wpis w: PW - Praca Wodna | 0

Pojawiają się pierwsze informacje w prasie o polskich Nowofundlandach pracujących na kąpieliskach – strzegących bezpieczeństwa plażowiczów.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję coraz częściej zamieszczać takie informacje.

Clip1Clip2

Na prośbę osób opisywanych w powyższych artykułach, uważających, że umieszczenie ich w tym miejscu i formie sugeruje członkostwo w Stowarzyszeniu Terranova informujemy że zarówno przedstawione powyżej psy jak i osoby nie są członkami Stowarzyszenia Terranova. Dla porządku informuję również, że nie było moim celem sugerowanie członkostwa zarówno bohaterów zamieszczonych przedruków jak i bohaterów innych artykułów zamieszczonych na Portalu o Policji, Straży Pożarnej, Ratownikach Włoskich lub Specjalistach niemieckich, a organizacja poszczególnych zakładek na stronie specjalnie została tak przez nas zaprojektowana, aby oddzielić informacje o poszczególnych grupach psów pracujących i ma charakter informacyjny.
Jako autor przepraszam wszystkich, którzy odnieśli mylne wrażenie iż umieszczenie artykułu w zakładce Praca z Psami – “Inne”, “w Policji” lub “w Straży Pożarnej” sugeruje członkostwo tych osób w Stowarzyszeniu Przewodników i Przyjaciół Psów Pracujących oraz Ratowniczych “Terranova”.

Powyższe artykuły pochodzą z Dziennika Bałtyckiego. Przedruk za zgodą redakcji.

Jacenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *