Nasi na Admirals Cup

wpis w: PW - Praca Wodna | 0

Nasi dali wszystkim popalić…. Zołza zwyciężyła klasę juniorów (zgłoszono 16 psów). Szagala, Joka i Hugo wypadły równie świetnie z wynikami 97-98 pkt na 100 możliwych. Poza tym cała drużyna wypadła bardzo dobrze w konkurencji team sweaming. Polska ekipa została zauważona przez konkurencję, co też jest ogromnym sukcesem zważywszy na to,że stawiamy pierwsze kroki w pracy wodnej.

Tycia wraz ze swoją pańcią (Tyciową Magdaleną rzecz jasna) zajęła 3 miejsce w konkurencji Grund Diplom oraz otrzymały tytuł Najlepszy Zespół. W zmaganiach brało udział 25 psów.

Mam nadzieję, że szampan pity z pucharu smakuje szczególnie.

Fantastycznie prawda! Teraz Tyciowi, Agata, Marcin i Ania świętują w raz z Nicol sukces a Jurek z Magdą wracają do domu (ktoś musi pracować by świętować mógł ktoś!!!)Naprawdę wszystkim należą się wielkie wielkie gratulacje, uściski, ogromny kufel Leszka (Rychooo to się ma do Ciebie!). Myślę, że ten sukces (Tyciowi zabierają z Niemiec 3 puchary!) dodadzą energii do organizacji następnych takich efektywnych i świetnych obozów jak tegoroczny w Lidzbarku.

Pewnie dokładniejszych wieści z Admirals Cup można się spodziewać już jutro, tak mi obiecała Magda od Huga – strasznie zmęczona (nawet po głosie z telefonu można to było wywnioskować), ale szczęśliwa.

JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!

bliższe relacje i zdjęcia już wkrótce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.