I ponownie park

wpis w: PT - Posłuszeństwo | 0

art_011
Po wczorajszych pływankach i grilach Magda sie nad nami zlitowała i ustaliła spotkanie półgodziny póżniej. Jak zwykle uczestników była spora gromadka. Okazało się ,że w parku jest organizowany festyn z okazji zbliżajacego się dnia Dziecka.

Wobec powyzszego nasze ukochane miejsce zajęły dmuchane zjeżdżalnie , lecz dla nas to “pikuś” Usadowiliśmy się pod drzewkami, przy wejściu na plac zabaw. Nawet dobrze się stało, gdyż wyszło słońce , a my byliśmy w cieniu.

Magda jak zwykle dziarskim krokiem wkroczyła , po wykonaniu przez nas dwóch okrążeń,  natapiła tradycyjna zmiana przewodników przy psach. Miałam tym razem szcęście bo trafiłam na Iskrę , a o mały włos ćwiczyłabym z Kofim, a ja tak nie umiem głosno krzyczeć jak Tomek. Okazało się ,że niektóre psy dopiero przy nowych przewodnikach poznały smak szynki! Potem nastapiła zmiana trenerów.Biedny Marcin, my i nasze futra niekoniecznie współpracowaliśmy dzisiaj z trenerami i Marcinowi nie było dzisiaj łatwo oj nie.

art_012art_004

Oczywiscie mieliśmy mnóstwo gapiów. W trakcie pojawił się Szaman z Córcią i swoimi futrami – towarzysko. Tym razem skończyliśmy trochę wczesniej bo psiaki wyrażnie już nie chciały pracować.

Do zobaczenia na nastepnym PT.

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *